"Ludzie tacy jak my, wierzący w fizykę, wiedzą, że różnica między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością jest tylko uparcie obecną iluzją."
-- Albert Einstein

Wygraj 1 000 000 euro w konkursie inwestycyjnym XTB Trading CUP 2011Wygraj 1 000 000 euro w konkursie inwestycyjnym XTB Trading CUP 2011

1. Kim byli zwycięzcy poprzednich edycji?
Tak jak przypuszczaliśmy, byli to zwyczajni inwestorzy, nawet bez specjalnego doświadczenia rynkowego – przedsiębiorca w 2006 roku, student w 2007 i pracownik banku, ale z działu detalicznego. W 2010 roku wygrana trafiła do informatyka z zawodu.

2. Czym różni się edycja XTB Trading CUP 2011 od poprzednich?
W tym roku gra toczy się na trzech rynkach. Wygranym może zostać osoba, która wykorzysta szanse na każdym z nich. Naucz się i przetestuj rynki Forex, Akcji i Opcji. Dokonywanie transakcji na wszystkich rynkach pozwoli Ci wygrać nagrodę główną. Jeśli jesteś specjalistą na jednym z tych rynków to masz szansę na wygranie Mercedesa SLK. Wybór strategii zależy od Ciebie. Mamy więcej nagród, które można wygrać CODZIENNIE (iPady 2, wyjazdy do Woking). Wystartować w wyścigu można nawet ostatniego dnia gdyż w piątek 27.05 przyznamy ostatni raz nagrodę dzienną.

3. Co jest do wygrania i czy to naprawdę 1 000 000 EURO i Mercedesy SLK?
Tak, wygrywa się naprawdę, 1 000 000 przelany na Twoje konto po konkursie. Dodatkowe nagrody to 3 Mercedesy SLK – nowy z salonu. Oprócz tego do wygrania codziennie są iPady 2. Dla najlepszych osób z Polski mamy dodatkowo wyjazdy do Woking. najlepsza uczestniczka wygra zegarek z diamentami Tag Heuer.

4. A po co mi to całe zamieszanie z XTB Trading CUP 2011?
Gra to pretekst, żeby poznać coś nowego, żeby przy okazji czegoś się nauczyć i być świadomym inwestorem na rynku, kiedy czas nadejdzie na prawdziwe inwestycje. Jedyny pewnik w grze to to, że sie NAUCZYSZ o co w tym wszystkim chodzi. Wiele osób, nawet świadomych inwestorów, wciąż ma kłopoty przy pytaniach „ale jak to jest sprzedać $”. Bądż w tej bardziej świadomej grupie przy stole.

5. Ale o co chodzi?
Chodzi o to żeby w ciągu 4 tygodni gry, z wyjściowych wirtualnych 30 000 EURO, zarobić jak najwięcej na rachunku inwestycyjnym. I wygrać 1 000 000 EURO albo na poszczególnych rynkach Mercedesa SLK. Dodatkowo można wygrać premie dzienne (iPady 2) wyliczane na podstawie tego samego wzoru co wynik całościowy.